Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi

Data publikacji 29.05.2015

Kolejna osoba podejrzana o handel narkotykami znalazła się w rękach ursynowskich policjantów zwalczających przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, u którego w miejscu zamieszkania zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany. Wczoraj Przemysław K. został tymczasowo aresztowany przez sąd. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową na Ursynowie ustalili kolejną osobę podejrzewaną o handel środkami odurzającymi. Przemysław K. został zatrzymany w rejonie skrzyżowania ulicy Rosoła i Wąwozowej. Kiedy mundurowi udali się do miejsca jego zamieszkania znaleźli tam między innymi dwie kule zawinięte plastrem, pudełko z białym proszkiem, słoik z roślinnym suszem oraz torebkę z zawartością takiego suszu z łodygami.

Policjanci przejęli do sprawy ponad 130 gramów marihuany oraz zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar. Biały proszek trafił do dalszych badań. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że 30-latek mógł handlować marihuaną. Zebrany materiał w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów w prokuraturze. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

ea/mb
 

Nagranie audio Wypowiedź: Edyta Adamus Zespół Prasowy KSP

Pobierz plik Wypowiedź: Edyta Adamus Zespół Prasowy KSP (format mp3 - rozmiar 2.42 MB)

Powrót na górę strony