Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem podczas kłótni

Data publikacji 20.05.2015

Grodziscy policjanci zatrzymali 53-latka, podejrzanego o uszkodzenie ciała innego mężczyzny. Zatrzymany podczas kłótni zaatakował mężczyznę nożem i zranił go w okolicę klatki piersiowej. Na szczęście nie doszło do poważnych obrażeń. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, przyznał się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Po północy grodziscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z lokali gastronomicznych. Na miejscu szybko ustalili, że między dwoma mężczyznami doszło do kłótni, w czasie której jeden zranił drugiego nożem. Pokrzywdzony, do którego funkcjonariusze natychmiast wezwali pomoc medyczną, trafił do szpitala z raną w okolicy klatki piersiowej. Nietrzeźwy mężczyzna wskazany jako sprawca uszkodzenia ciała został zatrzymany.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że pokrzywdzony na skutek ataku nożem nie doznał poważnych obrażeń. Zatrzymany 53-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 2 lat więzienia.

ea/kz
 

Powrót na górę strony