Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził i ranił tasakiem

Data publikacji 13.05.2015

Policjanci z Wawra zatrzymali agresywnego 63-letniego mężczyznę. Krzysztof J. najpierw zaczął grozić swojej siostrze, a kiedy w obronie kobiety stanął jej syn, groźby te zostały skierowane również do niego i to już przy użyciu tasaka. Na tym jednak się nie skończyło. W szale, 63-latek zranił 29-latka tasakiem w rękę. Usłyszał 2 zarzuty gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej otrzymali zgłoszenie o awanturze rodzinnej na jednej z posesji. Na miejscu okazało się, że 63-letni Krzysztof J. zaczął grozić swojej siostrze. Był agresywny i wulgarny, dlatego w obronie kobiety stanął jej 29-letni syn. Wtedy 63-latek swoje groźby skierował również do siostrzeńca, zaczął też w jego kierunku wymachiwać tasakiem, w efekcie czego poważnie zranił go w rękę.

Krzysztof J. został zatrzymany, trafił do policyjnej celi. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstw, przesłuchali świadków i przedstawili mężczyźnie w sumie 3 zarzuty, 2 kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia ciała.

W sądzie zdecydowano o zastosowaniu tymczasowego trzymiesięcznego aresztu wobec podejrzanego.

ea/jw

Powrót na górę strony