Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Bemowa na podium w III Mistrzostwach Polski Pracowników Służb Mundurowych w badmintona

Data publikacji 27.04.2015

Sukcesem dla st.post. Anny Rycaj zakończył się udział w III Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w badmintonie, które odbyły się w dniach 18-19 kwietnia br. w Sitkówce – Nowiny. Policjantka z Bemowa zajęła I miejsce w grze podwójnej, II miejsce w grze pojedynczej i III miejsce wywalczyła w grze mieszanej. Serdecznie gratulujemy i życzymy jej dalszych sukcesów sportowych.

Pracownicy wojska, policji, żandarmerii, straży pożarnej, granicznej, ochrony kolei, służby leśnej i więziennej i służb specjalnych, łącznie blisko dziewięćdziesięciu zawodników wystartowało w III Mistrzostwach Polski Pracowników Służby Mundurowych w badmintonie zorganizowanych w gminie Sitkówka-Nowiny. Patronat honorowy nad rozgrywkami objęła Wiceminister Obrony Narodowej, Beata Oczkowic oraz wójt gminy Sitkówka-Nowiny, Sebastian Nowaczkiewicz.

Po zaciętych i emocjonujących walkach w grze podwójnej na najwyższym podium stanęła min. st.post Anna Rycaj, policjantka z Bemowa. Oprócz tego Anna Rycaj wywalczyła w grze pojedynczej II miejsce, a w grze mieszanej zajęła III miejsce.

Dzisiaj Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV insp. Krzysztof Krzyżanowski osobiście w swoim gabinecie podziękował st.post. Annie Rycaj za osiągnięte wyniki i życzył jej dalszych sukcesów sportowych.

jb

Powrót na górę strony