Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tak ją pobił, że kobiecie usunięto śledzionę

Data publikacji 20.04.2015

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała. Grzegorz Ł. podczas kłótni dotkliwie pobił swoją konkubinę. Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Tam na skutek odniesionych obrażeń lekarze zmuszeni byli operować kobietę i usunąć jej śledzionę. Za to przestępstwo 49-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawiania wolności. Sąd podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Koźmińskiej. Jak ustalili śledczy pomiędzy 49-latkiem, a jego konkubiną doszło do sprzeczki. Chwilę później zdenerwowany mężczyzna rzucił się na kobietę i dotkliwie ją pobił.

Na skutek odniesionych obrażeń pokrzywdzona trafiła do szpitala, gdzie lekarze podjęli decyzję o usunięciu kobiecie śledziony.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali wielokrotnie notowanego i karanego już za inne przestępstwa Grzegorza Ł. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej konkubiny.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu 49-latka na 3 miesiące.
rsz/ij

Powrót na górę strony