Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie się nad żoną

Data publikacji 31.03.2015

Dwumiesięczny areszt, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną. Jak ustalili wolscy policjanci, obywatel Wietnamu wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których bił i kopał kobietę po całym ciele. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienie wolności nawet do 5 lat.

Według ustaleń wolskich policjantów zatrzymany obywatel Wietnamu od kilku miesięcy znęcał się nad żoną. Nie wiadomo, z jakiego powodu agresja mężczyzny narastała. 55-latek wielokrotnie groził i wyzywał kobietę, posuwał się nawet do rękoczynów. Kiedy ostatnio pobił kobietę, syn wezwał Policję. Mundurowi bezzwłocznie przyjechali na miejsce. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Kobieta natomiast została zabrana do szpitala, wymagała pomocy medycznej.

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dwumiesięcznego aresztowania. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ea/jb
 

Powrót na górę strony