Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przyszedł do klubu, żeby dokonać kradzieży?

Data publikacji 31.03.2015

Policjanci z Wesołej zatrzymali 44-letniego Michała M. Mężczyzna został ujęty po pościgu przez barmana i ochronę jednego z klubów. Pracownica zauważyła, że 44-latek wynosi z pomieszczenia służbowego sprzęt elektroniczny. Policjanci zabezpieczyli łup i zatrzymali podejrzewanego. W komisariacie przy ulicy 1 Praskiego Pułku śledczy przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży.

Kilka minut po 22.00 policjanci z Wesołej otrzymali zgłoszenie z lokalu rozrywkowego. Patrolowcy od razu udali się na interwencję. Na miejscu, w klubie, ustalili, że pracownica zaobserwowała, jak pewien mężczyzna, prawdopodobnie gość lokalu, wyszedł z pomieszczenia służbowego z torbą, z której wystawał sprzęt elektroniczny będący własnością klubu. Kobieta powiadomiła ochronę, pracownicy wspólnie z barmanem podjęli pościg i ujęli mężczyznę.

Policjanci zatrzymali wskazanego im 44-letniego Michała M. W jego torbie faktycznie znaleziono laptopa oraz inny sprzęt elektroniczny. W sumie wartość strat została oszacowana na kwotę 5 tysięcy złotych.

44-latek w komisariacie w Wesołej usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Jego łup powrócił do właściciela.

 

ea/jw

Powrót na górę strony