Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za włamania do pojazdów

Data publikacji 31.03.2015

Policjanci z Pragi Północ zostali zaalarmowani o tym, że dwóch mężczyzn próbuje włamać się do zaparkowanego fiata. Na miejscu okazało się, że jednego z mężczyzn ujął obywatel, drugi z mężczyzn był już w rękach policjanta z komisariatu kolejowego. Mateusz S. i Łukasz S. trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze z Pragi Północ ujawnili jeszcze przedmioty pochodzące z innego pojazdu. Okazało się, że mężczyźni mają na sumieniu jeszcze jedno włamanie. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

Około 3 w nocy policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Pragi Północ zostali zaalarmowani o tym, że przy ulicy Białostockiej dwóch mężczyzn próbuje włamać się do zaparkowanego fiata. Nie czekając długo ruszyli na miejsce. Tam, jak się okazało, obywatel ujął jednego z podejrzanych mężczyzn. Drugi był już rękach policjanta z komisariatu kolejowego.

Mateusz S. i Łukasz S. trafili do policyjnego aresztu. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Pragi Północ. Okazało się, że obaj mają jeszcze na sumieniu kradzież z włamaniem do citroena, skąd zabrali radioodtwarzacz, książkę serwisową i inne przedmioty. Po zebraniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty dotyczące próby i kradzieży z włamaniem.

ms/aw

Powrót na górę strony