Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany wnuczek, który bił i szarpał

Data publikacji 24.03.2015

34-letni oprawca został zatrzymany podczas interwencji policjantów z wydziału wywiadowczo-patrolowego z północnopraskiej komendy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że wnuczek szarpał babcię za włosy, dziadka uderzał pięścią w głowę, krzyczał., że podpali mieszkanie. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Piotr M. trafił do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutu ma orzeczony zakaz zbliżania się i nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Pragi Północ, około 17.00, otrzymali informację, że w lokalu na terenie dzielnicy doszło do awantury. Na miejscu okazało się, że 34-letni wnuczek notorycznie wszczyna awantury domowe, wyzywa i popycha swoich dziadków. Przemoc stosuje wobec 79-letniej babci i 80-letniego dziadka. Dosłownie przed przyjazdem funkcjonariuszy, mężczyzna bił i zadawał ciosy dziadkowi, babcię szarpał za włosy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Piotr M. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutu znęcania się fizycznego i psychicznego, wobec 34-latka orzeczono zakaz zbliżania się i nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania.

ea/ms
 

Powrót na górę strony