Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzież rozbójniczą

Data publikacji 20.03.2015

Policjanci ze stołecznego wywiadu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą na stacji paliw, przy ulicy Grójeckiej. Mundurowi potrzebowali kilku minut, aby 32-latek, który najpierw nie zapłacił za towar, a potem zaatakował sprzedawczynię, trafił w ich ręce. Wczoraj funkcjonariusze przedstawili zarzut Danielowi S. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło około 11:30. Kiedy mundurowi przejeżdżali ul. Grójecką zauważyli mężczyznę wybiegającego ze stacji paliw, biegła za nim kobieta. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali 32-latka. Mężczyzna trzymał w ręku reklamówkę, w której znajdowały się cztery butelki oleju silnikowego.

Policjanci udali się następnie do sklepu, aby wyjaśnić, co tam zaszło. Jak ustalili funkcjonariusze, kilka minut wcześniej jego pracownica została zaatakowana, ponieważ próbowała zapobiec kradzieży.

Mężczyzna trafił do komendy przy ul. Opaczewskiej. Wczoraj, po zebraniu materiału dowodowego przez funkcjonariuszy, Daniel S. usłyszał zarzut za kradzież rozbójniczą. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

ea/ew
 

Powrót na górę strony