Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny zarzut za znęcanie się

Data publikacji 10.03.2015

Policjanci zatrzymali 46-letniego Jerzego S., który mając prawie 3 promile alkoholu we krwi awanturował się i jak oświadczyli domownicy, od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Miesiąc temu sąd wydał wyrok skazujący 46-latka za znęcanie się psychiczne i fizyczne. Wczoraj mężczyzna usłyszał kolejny zarzut.

Około 15.30 patrolowcy zostali zaalarmowani przez młodego mężczyznę, który zgłosił, że jego ojciec po raz kolejny wszczął awanturę, wyzywał matkę, młodszego brata i jego, a także używał przemocy.

Na miejscu mundurowi zastali pijanego Jerzego S. W chwili zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, był wulgarny i zachowywał się agresywnie. Bardzo szybko trafił do policyjnej celi.

19-letni syn zatrzymanego złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Z jego relacji wynikało, że ojciec od lat nadużywa alkoholu, pod jego wpływem jest nerwowy i znęca się głównie nad matką. Ubliża, wyzywa, poniża, a do tego szarpie, bije, kopie, uderza po całym ciele. Zgłaszający poinformował śledczych, że niedawno zapadł wyrok skazujący wobec ojca.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przesłuchali świadków, zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili 46-latkowi zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.
jw/ij

Powrót na górę strony