Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniu były kamery i ukryte narkotyki

Data publikacji 30.01.2015

Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jednym pomieszczeń policjanci znaleźli i zabezpieczyli opakowania z marihuaną oraz wagę służącą do ich porcjowania. W całym mieszkaniu zainstalowane były także kamery. Za posiadanie narkotyków 20-letniemu Patrykowi R. może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Wytrwała praca operacyjna policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego doprowadziła ich do Patryka R. Policjanci podejrzewali, że w zajmowanym przez 20-latka mieszkaniu mogą być narkotyki. To, co znaleźli w mieszkaniu, potwierdziło ich przypuszczenia.

Przeszukując kolejne pokoje w jednym z nich policjanci w komodzie oraz pod tapczanem znaleźli marihuanę zawinięta w reklamówkę oraz zapakowaną w próżniowy worek. Była tam również waga elektroniczna służąca do porcjowania narkotyków. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 100 gramów środków odurzających.

Uwagę funkcjonariuszy zwróciły kamery zamontowane w pokojach oraz jedna w przedpokoju zaraz nad wejściem do mieszkania. 20-letni Patryk R. usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Śledczy prowadzący sprawę nie wykluczają zmiany kwalifikacji czynu i postawienia zatrzymanemu mężczyźnie kolejnych zarzutów.

ea/rsz
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 12.24 MB)

Powrót na górę strony