Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za znęcanie się nad matką i zniszczenie drzwi

Data publikacji 26.01.2015

Policjanci z Mokotowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad matką. Mundurowi ustalili, że podczas ostatniej awantury 40-latek uderzył kobietę krzesłem oraz zdewastował drzwi. Funkcjonariusze przedstawili mu już zarzuty za te przestępstwa. Sławomir S. został także objęty policyjnym dozorem. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Mundurowi zostali wezwani na interwencję do mieszkania na terenie Mokotowa, gdzie syn miał grozić swojej matce. Kiedy policjanci pojawili się pod wskazanym adresem, zastali tam kompletnie zdewastowane drzwi. W mieszkaniu przebywał 40-letni mężczyzna, który oznajmił funkcjonariuszom, że to on uszkodził drzwi, po tym, jak jego matka odebrała mu klucze po wcześniejszej awanturze.

Policjanci ustalili, że kobieta obawiając się o swoje życie schroniła się w mieszkaniu znajomej swojego syna. 65-latka pojawiła się w towarzystwie  mundurowych, którzy zabezpieczyli mieszkanie i przyjęli od niej zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. W trakcie rozmowy okazało się, że mężczyzna znęca się nad nią już od dłuższego czasu. Z jej relacji wynikało, że 40-latek wszczyna awantury podczas których obraża ją i grozi jej śmiercią. Sławomir S. miał także stosować wobec niej przemoc fizyczną, a podczas ostatniej awantury uderzyć ją krzesłem w głowę.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. Wczoraj funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty. 40-latek jest podejrzany o znęcanie się nad matką oraz o uszkodzenie mienia. Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem. Sławomir S. ma stawiać się w najbliższej jednostce Policji pięć razy w tygodniu. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

mb/aw

Powrót na górę strony