Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież prawie 70 tys. złotych

Data publikacji 26.01.2015

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali Marcina P. Mężczyzna ukradł z pomieszczeń biurowych prawie 70 tys. złotych. Gotówkę zabrał z zamkniętej szafki. Otworzył ją kluczem, w posiadanie którego wszedł wcześniej nielegalnie. Policjanci ustalili miejsce przechowywania pieniędzy, które następnie zabezpieczyli. Marcin P. usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji.

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego otrzymali zgłoszenie o włamaniu i kradzieży gotówki z terenu firmy. Natychmiast udali się pod wskazany adres. Jak ustalili, sprawca wszedł do pomieszczeń biurowych, a następnie otworzył szafkę kluczem, w posiadanie którego wszedł nielegalnie. Zabrał prawie 70 tys. złotych, po czym oddalił się. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci zabezpieczyli nagranie, na podstawie którego ustalili, że mężczyzną tym może być jeden z pracowników obiektu, w którym mieści się firma.

Kilka godzin później komendant komisariatu wspólnie z ożarowskimi policjantami zatrzymali Marcina P., który ponownie przyjechał na teren placówki. Sprawą zajęli się również kryminalni z komendy w Starych Babicach. Policjanci ustalili miejsce przechowywania pieniędzy, które następnie zabezpieczyli. 34-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji.

ego/aw

Powrót na górę strony