Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podczas pościgu

Data publikacji 02.01.2015

Policjanci z Błonia, w wyniku podjętego pościgu zatrzymali Sławomira N. Mężczyzna jest podejrzany o to, że wyłamał zamek w baku samochodu ciężarowego, a następnie dokonał kradzieży oleju napędowego. Do czasu policyjnej interwencji 24-latek przelał do wcześniej przygotowanych baniek paliwo na kwotę blisko 10 tysięcy złotych. Sławomir N. usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Policjanci z Błonia dowiedzieli się o kradzieży paliwa z zaparkowanego na parkingu firmowym samochodu ciężarowego. Mężczyzna na widok pokrzywdzonego podjął ucieczkę. Powiadomieni w tym czasie mundurowi, po dojechaniu na miejsce zdarzenia, ruszyli za nim. Funkcjonariusze zakończyli pościg w miejscu zamieszkania mężczyzny, gdzie został zatrzymany, a następnie doprowadzony do komisariatu.

Jak ustalili funkcjonariusze, Sławomir N. wyłamał w baku zamek, a następnie dokonał kradzieży oleju napędowego. Do czasu policyjnej interwencji 24-latek przelał do wcześniej przygotowanych baniek paliwo na kwotę blisko 10 tysięcy złotych. Policyjni dochodzeniowcy przedstawili już Sławomirowi N. zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze.
ego/ij

Powrót na górę strony