Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zadał cios nożem i uciekł

Data publikacji 30.12.2014

Policjanci z komisariatu Policji na warszawskim Targówku zatrzymali, po krótkim pościgu, mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała konkubiny. Do zdarzenia doszło w pobliżu sklepu, gdzie oboje mieli kupić alkohol. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 42-latek, po kłótni z partnerką, zadał jej cios nożem, po czym uciekł. Okazało się, że mężczyzna znęcał się nad kobietą już od dłuższego czasu. Janusz D. usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu, 42-latek trafił do aresztu na trzy miesiące.

Policjanci z Targówka zostali zaalarmowani o tym, że jakiś mężczyzna zadał cios nożem kobiecie, po czym uciekł. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała pokrzywdzoną do szpitala. Funkcjonariusze udali się w pościg za podejrzanym mężczyzną. Dosłownie po chwili, 42-latek został zatrzymany. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że Janusz D. miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna podczas kłótni z konkubiną wyjął nóż spod kurtki i zadał cios nożem w okolicy żeber. Wyszło również na jaw, że mężczyzna znęcał się nad kobietą już od dłuższego czasu.

42-latek trafił do policyjnej celi. Śledczy zebrali materiał dowodowy i przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. Janusz D. usłyszał zarzut znęcania się i uszkodzenia ciała. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu, 42-latek trafił do aresztu na trzy miesiące.

ea/ms
 

Powrót na górę strony