Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad żoną

Data publikacji 16.12.2014

Zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego usłyszał 40-letni Adam A. Mężczyznę zatrzymali patrolowcy podczas interwencji domowej. Jak wynika z ustaleń, 40-latek od dwóch lat poniżał swoją żonę, ubliżał jej, bił, szarpał i groził. Usłyszał już zarzut. Dziś sąd rozpatrzy wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

Z samego rana, kilkanaście minut po 7.00 patrolowcy otrzymali polecenie udania się do jednego z mieszkań na terenie Saskiej Kępy, gdzie miała mieć miejsce awantura domowa.

Z rozmowy z wzywającą pomocy mundurowi ustalili, że od 2 lat 40-letni Adam A. stosował wobec niej zarówno przemoc psychiczną jak i fizyczną. Będąc pod wpływem alkoholu szarpał żonę, popychał, bił, kopał, ubliżał, a także groził. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że w przeszłości 40-latek był już karany za znęcanie się.

Patrolowcy zatrzymali Adama A. Jego żona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili zatrzymanemu zarzut. Dziś w sądzie zostanie rozpatrzony wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

ea/jw
 

Powrót na górę strony