Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

93 gramy amfetaminy w zamrażarce

Data publikacji 02.12.2014

Kryminalni z Wawra zabezpieczyli ponad 93 gramy amfetaminy i zatrzymali 29-letniego Kamila S., który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających , a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Podczas tej samej interwencji w ręce policjantów wpadli dwaj mężczyźni z marihuaną, 31-letni Jan B. miał 6,3 grama, a 28-letni Tomasz G. 0,44 grama suszu.

Kryminalni z komisariatu w Wawrze w wyniku własnych czynności i sprawdzeń operacyjnych ustalili, że w piątkowy wieczór w jednym z domów na terenie dzielnicy, podczas planowanego spotkania towarzyskiego może pojawić się znaczna ilość środków odurzających.

Policjanci przygotowali się do działania. Kiedy pojawili się pod wskazanym adresem bardzo szybko okazało się, że posiadane przez nich informacje były jak najbardziej trafne. Właściciel lokalu w zamrażarce lodówki ukrywał 93,75 grama amfetaminy. Jego dwaj koledzy posiadali marihuanę, 31-letni Jan B. miał 6,3 grama, a 28-letni Tomasz G. 0,44 grama suszu. Całą trójka została zatrzymana, a ich towar zabezpieczony.

W komisariacie przy ulicy Mrówczej policjanci przeprowadzili czynności procesowe, na podstawie których 31-latek i 28-latek usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 31-letni Kamil S. został doprowadzony do prokuratury, gdzie ogłoszono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

ea/jw

Powrót na górę strony