Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zgubił swoje CV w domu, do którego się włamał

Data publikacji 02.12.2014

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego dziś o dokonanie co najmniej 9 kradzieży i włamań do domów i piwnic. W ustaleniu danych sprawcy pomogło z pewnością odnalezienie przez funkcjonariuszy z komisariatu w Józefowie CV, które mężczyzna najprawdopodobniej zgubił w jednym z domów, do którego się włamał.

Przed kilkoma dniami funkcjonariusze z komisariatu w Józefowie zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do włamania. W trakcie wykonywania czynności oględzin, mundurowi znaleźli między innymi CV z danymi osobowymi 32-letniego mieszkańca Otwocka. Informacja o podejrzewanym została natychmiast przekazana wszystkim policyjnym załogom.

Wczoraj w Otwocku policyjni wywiadowcy, podczas legitymowania, „ujawnili” mężczyznę, którego dane figurowały na odnalezionym podaniu.

Mężczyzna 32-letni otwocczanin został zatrzymany. W jednym z pomieszczeń, które użytkował, mundurowi znaleźli rzeczy pochodzące z przestępstw kradzieży i włamań. Były to między innymi rowery, buty i deska snowboardowa oraz komputer.

Otwoccy kryminalni, ustalili już, że mężczyzna może mieć związek z co najmniej 9 kradzieżami i włamaniami do domów i piwnic, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu otwockiego.

Jeszcze dziś w Komisariacie w Józefowie, 32-latek usłyszy zarzuty za kradzieże z włamaniami. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/js
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.91 MB)

Powrót na górę strony