Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 27.11.2014

Policjanci ze stołecznego wywiadu zatrzymali dwie osoby. Jedna z nich, Robert Ł. był podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna posiadał ponad 30 gramów heroiny, zawiniętej w 72 zawiniątka koloru srebrnego. Funkcjonariusze znaleźli również narkotyki u jego znajomego, Rafała S. Śledczy z Pragi Północ, zebrali materiał dowodowy i przekazali obu mężczyzn na przesłuchanie do Prokuratury. Robert Ł. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego zastosowano dozór policyjny. Drugi z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

W ręce policjantów ze stołecznego wywiadu wpadło dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 36-letni Robert Ł. jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli 72 zawiniątka z foli aluminiowej wewnątrz których, po zbadaniu i zważeniu substancji, okazało się, że jest ponad 30 gramów heroiny. Drugi z mężczyzn, Rafał S. podczas kontroli policyjnej miał przy sobie pół grama heroiny.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Śledczy z północnopraskiej komendy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanych na przesłuchanie do Prokuratury. Robert Ł. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec 36-latka Prokurator został dozór policyjny. Drugi z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania narkotyków.
ms/ij

Powrót na górę strony