Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Papierosy z kontrabandy

Data publikacji 26.11.2014

Ponad 980 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy i zatrzymana kobieta w tej sprawie to wynik pracy policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z północnopraskiej komendy. W lokalu, który zajmowała Anna S., funkcjonariusze znaleźli ukryte w szafie 100 kartonów, w których znajdowały się paczki papierosów. Nielegalne papierosy zostały zabezpieczone, podejrzana usłyszała zarzuty ukrywania papierosów bez polskich znaków akcyzy będącym towarem pochodzącym z czynu zabronionego.

Działania specjalistów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z północnopraskiej komendy doprowadziły do zabezpieczenia ponad 980 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zatrzymali w tej sprawie Annę Ś. W lokalu, który zajmowała kobieta, funkcjonariusze, ujawnili ukryte w szafie 100 kartonów papierosów. Podejrzana naraziła Skarb Państwa na łączne straty w wysokości około 20.000 złotych.

28-latka została zatrzymana. W północnopraskiej komendzie podejrzana usłyszała zarzut paserstwa celnego. W trakcie przesłuchania podejrzana przyznała się do zarzucanego czynu.

ea/ms
 

Powrót na górę strony