Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Żoliborza uratowali mężczyznę

Data publikacji 21.11.2014

Zaskakujące, dramatyczne, a czasami tragiczne zgłoszenia otrzymują policjanci. Każdy dzień przynosi inny scenariusz, który pisze życie. Zdarza się, że działania funkcjonariuszy ratują ludzi z opresji. Bywa, że przerywają i zmieniają bieg wydarzeń. Wczoraj żoliborscy policjanci uratowali osobę, która próbowała targnąć się na swoje życie.

Wczoraj, policjanci z żoliborskiego komisariatu zostali zaalarmowani i wezwani na pomoc przez znajomego, którego mężczyzna poinformował, że zamierza targnąć się na własne życie. Zgłoszenie do dyżurnego komisariatu przy ulicy Rydygiera wpłynęło tuż po 16:00. Na miejsce od razu skierowano patrol policji.

Pomimo pukania do drzwi, nikt ich nie otwierał, jednak odgłosy dobiegające z mieszkania świadczyły o tym, że mężczyzna może przebywać w lokalu. Mundurowym udało się w końcu wejść do środka.

Funkcjonariusze z Żoliborza weszli w ostatniej chwili. Mężczyźnie udzielono pierwszej pomocy przedmedycznej i natychmiast wezwano na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala.

Nie pierwszy raz policjanci z Żoliborza ratują życie innym ludziom, tylko w tym roku co najmniej kilka razy pomogli osobom w potrzebie.

ea/eb

Powrót na górę strony