Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywał się, wpadł na gorącym uczynku

Data publikacji 18.11.2014

Policjanci z ursynowskiego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku podczas włamania do nissana Damiana K. Mężczyzna na widok mundurowych próbował ratować się ucieczką. Dzięki interwencji funkcjonariuszy właściciel samochodu nie stracił nawigacji i innych przedmiotów, a 19-latek odpowie za swój czyn. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut po 4.00 policjanci zostali powiadomieni, że po parkingu w rejonie ulicy Hawajskiej kręcą się podejrzane osoby. Chwilę później mundurowi zauważyli, że ze stojącego tam nissana almera ktoś wysiada. Osoba ta na widok radiowozu zaczęła uciekać w kierunku ulicy Ciszewskiego, ale została zatrzymana przez stróżów prawa. Mężczyzna porzucił nawigację samochodową oraz inne przedmioty, które jak się potem okazało zostały zabrane z pojazdu.

Na miejscu pojawił się właściciel samochodu, który złożył zawiadomienie. Policjanci przewieźli 19-latka do komisariatu. Wczoraj mężczyzna został przesłuchany. Damian K. jest podejrzany o usiłowanie włamania do pojazdu jako przypadek mniejszej wagi. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

ea/mb

Powrót na górę strony