Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za pobicie

Data publikacji 13.11.2014

Policjanci z wilanowskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na ulicy bez żadnego powodu pobili 28-latka. Pokrzywdzony ze złamaną ręką trafił do szpitala, a podejrzani o to przestępstwo szybko znaleźli się w rękach mundurowych. Robert G. oraz Karol G. usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Gołkowskiej. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony został zaczepiony przez dwóch nieznajomych. Sprawcy mieli popychać 28-latka, okładać pięściami i kopać po całym ciele. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna został zaatakowany i dotkliwie pobity bez żadnego powodu. Dzięki rekcji postronnej osoby o zdarzeniu szybko zostali powiadomieni policjanci.

Mundurowi, znając rysopis sprawców, zatrzymali dwóch mężczyzn, mogących mieć związek z tym zdarzeniem chwilę później. Robert G oraz Karol D. byli pod wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu. Poszkodowany 28-latek został przewieziony do szpitala, ponieważ okazało się, że ma złamaną rękę. Zatrzymani 21-latkowie tłumaczyli funkcjonariuszom, że tylko się bronili, ponieważ to oni zostali zaatakowani.

Policjanci przedstawili już zarzuty Robertowi G. oraz Karolowi G. Obaj są podejrzani o pobicie, za które to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

ea/mb

Powrót na górę strony