Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał włamać się do skrzynki przy kościele

Data publikacji 06.11.2014

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który usiłował włamać się do skrzynki na datki przy kościele na Placu Konfederacji, a kilka dni wcześniej zabrał torebkę kobiecie, która przyszła do kościoła. Oprócz tego odpowie jeszcze za włamanie do piwnicy i kradzież zniczy. Wojciech R. już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku usiłowania kradzieży z włamaniem mężczyznę, który próbował włamać się do skrzynki na datki przy kościele na Placu Konfederacji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Bardzo szybko wyszło na jaw, że to nie jedyne przestępstwo, jakie na swoim koncie miał Wojciech R. Okazało się, że kilka dni temu w tym samym kościele zabrał kobiecie torebkę z dokumentami. Jakby tego było mało, włamał się do piwnicy z jednym z pobliskich bloków i zabrał stamtąd znicze na kwotę ponad 500 złotych.

30-letni mężczyzna już usłyszał zarzuty. Wojciech R. wskazał też miejsce, gdzie wyrzucił torebkę, na szczęście była on w tym miejscu, więc część rzeczy trafi z powrotem do właścicielki. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony