Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 77-latka

Data publikacji 05.11.2014

Policjanci nowodworskiej komendy przy współpracy ze strażą pożarną poszukiwali od wczoraj 77-letniego mężczyzny, który zaginął w Cząstkowie Mazowieckim, gm. Czosnów. W sumie w akcję zaangażowanych było 24 policjantów i 30 strażaków. Dzisiaj po godzinie drugiej w nocy 77-latek został odnaleziony na terenie Łomianek.

Wczoraj po godzinie 19.00 do dyżurnego komendy policji dotarło zgłoszenie o zaginięciu 77-letniego mężczyzny z zaburzeniami świadomości, który ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania po godzinie 17.00.

Rozpoczęto akcję poszukiwawczą, w której brali udział policjanci z nowodworskiej komendy, różnych pionów i sekcji, oraz podległych komisariatów i posterunków. Do działań przyłączyła się zawodowa i ochotnicza straż pożarna. Użyto również 5-ciu psów tropiących, kamery termowizyjnej oraz noktowizorów. Informacja o zaginięciu mężczyzny została również rozesłana do ościennych jednostek policji.

Po godzinie 2.00 mężczyzna został odnaleziony na terenie Łomianek przez miejscowych policjantów. 77-latek natychmiast trafił pod opiekę personelu medycznego placówki, w której przebywał.

sk/aw

 

Powrót na górę strony