Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci znaleźli go w szafie

Data publikacji 04.11.2014

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili, że prawdopodobnym sprawcą włamań do piwnic jest poszukiwany listem gończym 29-letni Daniel F. Mężczyzna w chwili interwencji policjantów schował się w szafie, zapomniał jednak o wystającej spod ubrań stopie, którą natychmiast zauważyli funkcjonariusze. 29-latek usżłyszał 21 zarzutów, trafił do aresztu, gdzie ma do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu po przeprowadzeniu wnikliwej analizy zawiadomień o kradzieżach z włamaniem do piwnic na terenie Grochowa ustalili, że najprawdopodobniej przestępstw tych dopuścił się, znany im z wcześniejszych zatrzymań, Daniel F. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia do aresztu, gdzie ma do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności.

Policjanci po dokonaniu kilku sprawdzeń pojawili się w mieszkaniu mężczyzny. Drzwi otworzył jego ojciec, który przekonywał funkcjonariuszy, że syna nie ma w domu i nie ma pojęcia, gdzie może być. Po chwili jednak wpuścił stróżów prawa do środka. Policjanci bardzo szybko zauważyli, że z szafy, spod ubrań wystaje stopa. Była to oczywiście stopa Daniela F. (lat 29). Został on zatrzymany. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 21 zarzutów kradzieży z włamaniem. 29-latek został już osadzony w areszcie śledczym, gdzie spędzi najbliższych 18 miesięcy.

jw/aw

Powrót na górę strony