Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył się w wersalce

Data publikacji 03.11.2014

Policjanci z Błonia, dzięki uzyskanej przez dzielnicowego informacji o miejscu pobytu, zatrzymali Rafała S. Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę w wersalce, gdzie się przed nimi ukrywał. Wobec 31-latka Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim wydał trzy nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Zgodnie z dyspozycją sądu, policjanci doprowadzili mężczyznę do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z Błonia uzyskał informację o miejscu pobytu osoby ukrywającej się przed wymiarem sprawiedliwości. Na miejsce udali się policjanci. W rozmowie z domownikami dowiedzieli się, że mężczyzna nie przebywa pod wskazanym adresem. Funkcjonariusze nie odstąpili od czynności i parę minut później zatrzymali Rafała S. Mężczyznę znaleźli w wersalce, gdzie się ukrywał przed mundurowymi.

Wobec 31-latka Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim wydał trzy nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Zgodnie z dyspozycją sądu, policjanci doprowadzili mężczyznę do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

ego/aw

Powrót na górę strony