Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tę osobę?

Data publikacji 31.10.2014

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, do którego doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Stawki. Nieznany dotąd sprawca wprowadził w błąd pracownicę sklepu w wyniku, czego kobieta wypłaciła mężczyźnie nienależne mu pieniądze. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek osoby, która może mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciach lub ma istotne informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego KRP Warszawa I przy ulicy Wilczej 21.

Śródmiejscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa, do którego doszło 4 października tego roku. Nieznany dotąd sprawca wprowadził w błąd kasjerkę jednego ze sklepów w wyniku, czego kobieta wypłaciła mężczyźnie nienależne mu pieniądze. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek osoby, która może mieć związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciach lub ma istotne informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny na numer 22/ 60 371 70, 22/ 60 371 64 bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego KRP Warszawa I przy ulicy Wilczej 21. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

Powrót na górę strony