Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty za kradzież rowerów

Data publikacji 31.10.2014

Cztery zarzuty za kradzież rowerów usłyszał Łukasz K. Jego kolega na koncie ma dwie kradzieże. Obaj mężczyźni narazili właścicieli na straty sięgające ponad 6000 złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przez dzielnicową z Bielan. Za przestępstwa kradzieży grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku tygodnia z klatki schodowej bloku przy ulicy Wrzeciono zginęły dwa rowery o wartości 3 000 złotych. Sprawą zajęła się dzielnicowa z Bielan. Policjantka przejrzała zapis z monitoringu i od razu wiedziała, kim jest mężczyzna, który z klatki wyszedł z cudzym rowerem. Daniel C. został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia wyszło na jaw, że nie działał on sam. W ręce policjantów z wywiadu trafi jego kolega, 30-letni Łukasz K.

Obaj mężczyźni zostali przesłuchani. Okazało się, że Łukasz K. na swoim koncie ma nie tylko kradzieże tych rowerów. W ciągu ostatnich kilku zabrał on jeszcze trzy rowery. 30-latek usłyszał 4 zarzuty za kradzież, zaś jego kolega, 35-letni Daniel C. usłyszał 2 zarzuty. Obaj narazili właścicieli na straty sięgające ponad 6000 złotych. Policjanci odzyskali dwa skradzione rowery i już oddali właścicielom.

ea/eb

Powrót na górę strony