Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Bezpieczny Stadion 2014"

Data publikacji 31.10.2014

Wczoraj na Targach Kielce Komendant Stołeczny Policji insp. Michał Domaradzki z rąk prezesa PZPN Zbigniewa Bońka otrzymał Puchar za wzorową współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przy organizacji meczów Reprezentacji Polski w sezonie rozgrywkowym 2013/14. W trakcie Targów odbyła się też Konferencja "Bezpieczny Stadion", w której uczestniczyli m.in. przedstawiciele Policji, PZPN i Ekstraklasy.

W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się XIV Konferencja "Bezpieczny Stadion". W jej trakcie Komendant Stołeczny Policji insp. Michał Domaradzki od Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka otrzymał Puchar za wzorową współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przy organizacji meczów Reprezentacji Polski w sezonie rozgrywkowym 2013/14. Uczestnicy Konferencji omówili zagadnienia związane z organizacją i bezpieczeństwem meczów piłki nożnej. Komendant Główny Policji przedstawił obecny stan bezpieczeństwa i perspektywy działań na rzecz bezpiecznych meczów piłki nożnej.

Generalny inspektor Marek Działoszyński odebrał z rąk Prezesa Zbigniewa Bońka podziękowania dla KGP za wkład w organizację i bezpieczeństwo meczów piłki nożnej w sezonie 2013/2014. Na konferencji obecny był m.in. Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinspektor Jarosław Szymczyk.

Konferencji „Bezpieczny Stadion” towarzyszyła Gala Fair Play, podczas której wręczono statuetki za wieloletnią pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich.
 

Powrót na górę strony