Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się od 6 lat

Data publikacji 20.10.2014

Policjanci z Bielan zatrzymali Marcina O., który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Mężczyzna bił kobietę, szarpał ją, dusił oraz wyzywał. Policję wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki dobiegające z mieszkania. Nietrzeźwego mężczyznę zatrzymano. Wobec agresywnego 32-latka sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak wynika z ustaleń policjantów Marcin O. od 2008 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Z dnia na dzień sytuacja stawała się coraz poważniejsza, ale kobieta nie miała odwagi, aby poprosić o pomoc policję. W miniony weekend pijany 32-latek po raz kolejny urządził awanturę w domu. Marcin O. zaczął szarpać kobietę, a gdy uderzył ją, kobieta zaczęła wzywać pomocy. Zaniepokojeni sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki dochodzące z mieszkania, wezwali policję. Na miejscu błyskawicznie pojawili się mundurowi. Funkcjonariusze w porę weszli do mieszkania i zapobiegli tragedii. W lokalu zastali nieprzytomną kobietę, której zaczęli udzielać pomocy. Policjanci wezwali karetkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Pijany mężczyzna został zatrzymany.

Gdy Marcin O., który w organizmie miał 3 promile wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Teraz 32-latek na najbliższe 5 lat może trafić do więzienia.

eb/aw

 

Powrót na górę strony