Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatruwał życie rodzinie

Data publikacji 17.10.2014

Dozór policyjny, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją rodziną. Jak ustalili policjanci z posterunku w Prażmowie Stanisław O. od dłuższego czasu znęcał się nad swoją rodziną, groził, wyzywał i bił. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Według ustaleń funkcjonariuszy zatrzymany mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Agresja narastała nie wiadomo, z jakiego powodu. Mężczyzna groził i wyzywał, a nawet posuwał się do rękoczynów. Kilka dni temu wszczął kolejną awanturę, pokrzywdzona wezwała policję. Policjanci bezzwłocznie przyjechali na miejsce. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w Piasecznie.

Policjanci przedstawili mu zarzut znęcania się nad rodziną. Nie była to pierwsza interwencja w stosunku do tego mężczyzny. Tym razem na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/hkk

Powrót na górę strony