Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie

Data publikacji 01.10.2014

Mokotowscy policjanci interweniowali w mieszkaniu na terenie dzielnicy i zatrzymali mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoją żoną, podczas której ubliżał jej. 56-latek jest podejrzany o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad kobietą. Andrzej S. usłyszał już zarzut, a wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres dwóch miesięcy. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Mundurowi zostali wezwani na interwencję domową. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej mąż, który jest pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, podczas której obrażał ją i obrzucał wyzwiskami. Wszystko wskazywało na to, że nie po raz pierwszy 56-latek zachowywał się w ten sposób, a jego żona doświadczyła również przemocy fizycznej.

Policjanci przyjęli zawiadomieni od 56-latki, a jej mąż został zatrzymany. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że przez ostatni miesiąc Andrzej S. będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których ubliżał żonie, popychał ją i szturchał. Policjanci przedstawili mu już zarzut za znęcanie się, za co może grozić mu kara do 5 lat więzienia. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, do którego sąd się przychylił .

ea/mb

Powrót na górę strony