Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zawrócił, gdy zobaczył policjantów.

Data publikacji 30.09.2014

Idący ulicą mężczyzna widząc policjantów zawrócił. Po chwili podczas legitymowania okazało się, że 59- latek w podręcznym bagażu przenosił 65 paczek papierosów pochodzących z przemytu. Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą wyjaśnią teraz w jaki sposób mężczyzna wszedł w ich posiadanie.

Dziś rano podczas kontroli okolic centrum Otwocka, policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarcza zwrócili uwagę na mężczyznę niosącego dużą torbę podróżną. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na widok mundurowych mężczyzna nagle zawrócił i szybkim krokiem próbował się oddalić.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania. Podczas jego legitymowania i kontroli bagażu szybko okazało się co było przyczyną nagłej zmiany kierunku marszu. W podręcznym bagażu 59- letniego otwocczanina znajdowało się 65 paczek papierosów pochodzących z przemytu.

Mężczyzna trafił do otwockiej komendy. Mundurowi wyjaśnią teraz w jaki sposób wszedł on w posiadanie papierosów pochodzących z przemytu, usłyszy także zarzuty wynikające z Ustawy o wprowadzaniu do obrotu artykułów bez polskich znaków akcyzy.

js

Powrót na górę strony