Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o posiadanie narkotyków

Data publikacji 30.09.2014

Nowodworscy kryminalni w ostatnim czasie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków. 22-letni Robert R., mieszkaniec powiatu płońskiego i 17-letni Paweł C., mieszkaniec powiatu nowodworskiego usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Robert R. poddał się dobrowolnie karze, a Paweł C. trafił pod dozór policji. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 18 gramów marihuany.

22-letni Robert R. wpadł podczas kontroli pojazdu na jednej z nowodworskich ulic. Kiedy policjanci sprawdzali pojazd 22-latek miał ukryte w spodniach dwie torebki z suszem roślinnym, którym okazała się marihuana. W sumie mężczyzna miał przy sobie prawie 1,5 grama specyfiku. W rozmowie z mundurowymi podejrzany przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

17-letni Paweł C. został zatrzymany na terenie gminy Leoncin. W plecaku 17-latka policjanci znaleźli ponad 16 gramów suszu roślinnego, którym była marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i trafił pod dozór policji.

Policja przypomina, że za posiadanie narkotyków może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
sk/ij

Powrót na górę strony