Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przeciwko byłej żonie i córce

Data publikacji 30.09.2014

W ręce policjantów wpadł 41-letni Sławomir S. Mężczyzna przyszedł do domu pijany, rozpętał awanturę, groził kobiecie, że ją zabije, próbował dusić, a wobec córki, która chciała rozdzielić rodziców - kierował wyzwiska. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.

Dochodziła 13.00, kiedy policjanci zostali zaalarmowani przez roztrzęsioną kobietę. Pokrzywdzona wraz z córką oczekiwały na patrolowców przed blokiem. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że jej były mąż, z którym rozstała się 3,5 roku temu, przyszedł do domu pijany i po raz kolejny wszczął awanturę. Poza inwektywami, które kierował pod adresem zarówno byłej żony jak i córki, groził kobiecie, że ją zabije, a po chwili próbował ją dusić.

Policjanci od razu podjęli działania. Udali się pod wskazany przez pokrzywdzoną adres i błyskawicznie zatrzymali 41-letniego Sławomira S.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Sprawą zajęli się dochodzeniowcy. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.

jw/aw

Powrót na górę strony