Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzieże węży hydraulicznych

Data publikacji 30.09.2014

Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności grozić może Łukaszowi Z. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty kradzieży z włamaniem. 33-latek został zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku podczas kradzieży węża hydraulicznego z hydrantu umieszczonego na parkingu podziemnym w centrum handlowym. Właściciel skradzionego mienia oszacował straty na blisko 2 tys. złotych.

W sobotę policjanci z Woli zatrzymali 33-letniego Łukasza Z. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku, podczas próby kradzieży węża hydraulicznego. Podczas przesłuchania okazało się, że nie był to pierwszy występek zatrzymanego. Sprawca przyznał się do dwóch innych włamań i kradzieży 12 węży hydraulicznych.

Mężczyzna zawsze działał w podobny, zaplanowany sposób. 33-latek wybierał miejsca parkingów podziemnych w centrum handlowym. Prawdopodobnie wyłamywał drzwi zabezpieczające skrzynkę i kradł 20 metrowe węże, które następnie sprzedawał przypadkowym przechodniom.

Właściciel straty oszacował na kwotę 2 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Łukasz Z. usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd.
jb/ij

Powrót na górę strony