Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

17 i 19 - letni "duet" podejrzewany o dokonywanie kradzieży domowych

Data publikacji 29.09.2014

"Duet" składający się z 17 i 19- latka jest podejrzewany o wtargnięcie na prywatną posesję i próbę kradzieży. Sprawcy uciekli, po załączeniu się alarmu. Policjanci z posterunku w Wiązownie zatrzymali ich już po kilkunastu minutach. Funkcjonariusze nie wykluczają, że mimo młodego wieku zatrzymani mają na swoim koncie także inne podobne przestępstwa, jakie miały miejsce na terenie gminy Wiązowna.

Policjanci z posterunku w Wiązownie, natychmiast po otrzymaniu informacji o załączonym alarmie na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Czarnówka, podjęli czynności operacyjne. Z zebranych informacji wynikało, że przez ogrodzenie na teren posiadłości dostały się dwie młode osoby, zdołały one wejść do jednego z budynków, lecz wówczas załączył się alarm. Jedna z osób przebywająca w tym czasie na piętrze domu zauważyła uciekających.

Funkcjonariusze po kilkunastu minutach podczas penetracji terenów leśnych w pobliżu rzeki Świder zatrzymali uciekających dwóch młodych mężczyzn. Podejrzewani o dokonanie wtargnięcia i próbę kradzieży trafili do otwockiej komendy.

Sprawa ma charakter rozwojowy, a funkcjonariusze z posterunku w Wiązownie nie wykluczają, że zatrzymani mogą mieć związek także z innymi podobnymi przestępstwami, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie gminy Wiązowna.

js


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.42 MB)

Powrót na górę strony