Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Syn przeciwko ojcu

Data publikacji 22.09.2014

Policjanci z patrolówki zatrzymali agresywnego młodego mężczyznę, podejrzewanego o znęcanie się od ponad 3 lat nad swoim ojcem. W chwili interwencji 21-letni Michał H. miał blisko 2 promile alkoholu we krwi, próbował dusić ojca, groził, że użyje wobec niego noża. Dziś w wydziale dochodzeniowo-śledczym zatrzymany usłyszy zarzut.

Dochodziła 21.00, kiedy to policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani na interwencję na ulicę Szaserów. Pomocy wzywał mężczyzna, którego syn zachowywał się agresywnie, próbował go dusić i groził, że zrobi krzywdę nożem. Pod wskazanym adresem, przed budynkiem mundurowi zastali 21-letniego Michała H., który zachowywał się bardzo agresywnie.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że 21-latek od czerwca 2011 roku znęca się nad ojcem psychicznie i fizycznie. Bardzo często wszczyna awantury, jest wówczas pijany, bije, kopie, szarpie, próbuje dusić, a także grozi użyciem noża. Ojciec stwierdził, że obawia się syna i tego, że może on spełnić swoje groźby.

Policjanci zatrzymali Michała H., miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. Pokrzywdzony złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, śledczy przesłuchali tez świadków.

Dziś funkcjonariusze przedstawią zatrzymanemu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.

ea/jw
 

Powrót na górę strony