Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano podejrzewanych o kradzieże paliwa i włamania

Data publikacji 05.09.2014

Policjanci z posterunku w Wiązownie, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie przestępstw na terenie całego powiatu. Podczas przeszukania ujawniono u nich miedzy innymi kominiarki i środki odurzające, a lista przestępstw, o które obaj są podejrzewani tylko się powiększyła.

Funkcjonariusze z posterunku policji w Wiązownie, od kilku dni prowadzili sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem, do której doszło w miejscowości Malcanów. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i działania operacyjne podjęte wspólnie z mundurowymi z komisariatu w Józefowie, doprowadziły do zatrzymania wczoraj dwóch młodych mężczyzn.

20 i 21-letni mieszkańcy gminy Celestynów, trafili do policyjnej celi. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania policjanci odnaleźli między innymi kominiarki, środki odurzające oraz dowody świadczące, że przynajmniej jeden z zatrzymanych mógł posługiwać się fałszywymi danymi osobowymi w celu skierowania odpowiedzialności karnej na inną osobę.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Mężczyźni oprócz włamania są także podejrzewani o inne przestępstwa, w tym dokonywanie kradzieży paliw na stacjach benzynowych. Policjanci z posterunku w Wiązownie nie wykluczają w tej sprawie dalszych zatrzymań.
js/ij


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.77 MB)

Powrót na górę strony