Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne zabezpieczenie Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014

Data publikacji 31.08.2014

Stołeczni policjanci zabezpieczali mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, pomiędzy reprezentacjami Polski i Serbii, który odbył się na Stadionie Narodowym. Policjanci dbali o bezpieczeństwo kibiców w drodze na stadion i podczas ich powrotów do domów, patrolowali teren wokół stadionu, a także dworce, lotniska i trasy wjazdowe do Warszawy. W związku z imprezą nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj na Stadionie Narodowym odbył się mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, pomiędzy Polską i Serbią. Policjanci ruchu drogowego już na kilka godzin przed meczem zabezpieczali drogi dojazdowe oraz kierowali przybyłych kierowców na wyznaczone parkingi. Policjanci zabezpieczali teren wokół stadionu, aby mieszkańcy i wszyscy kibice mogli bezpiecznie świętować inaugurację Mistrzostw.

W komendzie stołecznej pracował specjalny sztab, który koordynował całość policyjnych działań. Tu spływały meldunki od dowódców poszczególnych oddziałów, tutaj również na bieżąco analizowane były wszystkie informacje i podejmowane decyzje. Zapewniony był stały, bezpośredni kontakt ze wszystkimi służbami odpowiedzialnymi za porządek i bezpieczeństwo na terenie miasta.

W trakcie prowadzonych działań nie odnotowano żadnych incydentów.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 11.95 MB)

Powrót na górę strony