Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny dozór za pobicie ojca

Data publikacji 14.08.2014

Policjanci z Kobyłki zatrzymali 26-letniego Sebastiana P. Młody mężczyzna jest podejrzany o pobicie swojego ojca i spowodowanie licznych obrażeń na jego ciele. Decyzją prokuratora, Sebastian P. został objęty dozorem policyjnym polegającym na zakazie kontaktowania się i zbliżania do ojca oraz lokalu, w którym on przebywa. Ponadto mężczyzna ma obowiązek stawić się dwa razy w tygodniu w Komisariacie Policji. Za znęcanie się nad członkami rodziny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kobyłki zostali poinformowani, że syn dotkliwie pobił ojca. Młody mężczyzna uderzał pięściami i kopał po ciele swojego ojca, w wyniku czego starszy pan z licznymi obrażeniami głowy oraz tułowia znalazł się w szpitalu. Mundurowi natychmiast zatrzymali 26-letniego Sebastiana P.

Wobec zatrzymanego prokurator zastosował dozór policyjny. Mężczyzna ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do ojca oraz lokalu, w którym on zamieszkuje. Ponadto jest zobowiązany stawić się dwa razy w tygodniu w Komisariacie Policji.
wz/ij

Powrót na górę strony