Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za sprawą porysowanego lakieru na samochodzie stała sąsiadka

Data publikacji 12.08.2014

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zostali powiadomieni o uszkodzeniu pojazdu. Sprawca porysował w kilku miejscach powłokę lakierniczą, powodując swoim zachowaniem szkodę, która została wyceniona na kwotę około 4 tys. złotych. Po pierwszym uszkodzeniu pokrzywdzony założył monitoring i na nagraniu zobaczył swoją sąsiadkę, jak kolejny raz rysowała lakier na jego samochodzie. Policjanci przedstawili Barbarze B. zarzut uszkodzenia mienia. Teraz sprawą 59-letniej mieszkanki gminy zajmie się sąd.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu. Pojazd zaparkowany był na parkingu samochodowym w pobliżu miejsca zamieszkania pokrzywdzonego. Sprawca porysował w kilku miejscach powłokę lakierniczą, powodując swoim zachowaniem szkodę, która została wyceniona na kwotę około 4 tys. złotych. Do uszkodzeń doszło dwukrotnie na początku miesiąca w odstępie kilku dni. Po pierwszym uszkodzeniu pokrzywdzony założył monitoring i na nagraniu zobaczył swoją sąsiadkę, jak ta rysuje lakier na jego samochodzie.

Następnego dnia policjanci zatrzymali Barbarę B. na czas przeprowadzenia czynności procesowych z jej udziałem. 59-letnia mieszkanka gminy usłyszała zarzut uszkodzenia pojazdu. Teraz jej sprawą zajmie się sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
ego/ij

Powrót na górę strony