Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwe odnalezienie 36-latka

Data publikacji 06.08.2014

Do policjantów dotarło wczoraj zgłoszenie o zaginięciu 36-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. Mężczyzna dzień wcześniej nie wrócił do domu. Wiadomo było, że zaginiony miał problemy i mógł targnąć się na swoje życie. Dzięki policyjnym poszukiwaniom odnaleziono go całego i zdrowego w Jabłonnie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zostało złożone zawiadomienie o zaginięciu 36-letniego mężczyzny. Z relacji rodziny wynikało, że mężczyzna dzień wcześniej nie wrócił na noc do domu. Zaginiony miał problemy osobiste. Istniało prawdopodobieństwo, że może targnąć się na swoje życie.

Kiedy policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego poprosili legionowskich mundurowych o pomoc, ci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Podejrzewano, że mężczyzna przebywa w Wieliszewie. Użyto policyjnego helikoptera. Do pomocy przyłączyli się strażacy.

Wczoraj o godz. 15.00 w Jabłonnie na ul. Zegrzyńskiej policjanci zespołu wywiadowczo-patrolowego legionowskiej komendy zauważyli mężczyznę, którego wygląd zbliżony był do rysopisu zaginionego. Po wylegitymowaniu potwierdziło się, że jest to zaginiony mężczyzna.

Szczęśliwie odnaleziony 36-latek został przekazany policjantom wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy.

ek/aw

Powrót na górę strony