Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał mefedron, marihuanę i amfetaminę, już usłyszał zarzut

Data publikacji 31.07.2014

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania lokalu, należącego do Konrada P. funkcjonariusze ujawnili w szafce torebki foliowe z zawartością marihuany, mefedronu i amfetaminy. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna już usłyszał zarzut.

Kryminalni z północnopraskiej komendy zatrzymali Konrada P. Mężczyzna był podejrzany o posiadanie narkotyków. W jego lokalu, policjanci trakcie przeszukania, ujawnili ukryty w szafce w torebkach foliowych susz roślinny i biały proszek. Dodatkowo w folii aluminiowej znajdował się krystaliczny proszek koloru białego.

24-latek trafił do policyjnego aresztu, zabezpieczone substancje do laboratorium. Badanie wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana, amfetamina i mefedron. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Podczas przesłuchania, Konrad P. przyznał się do zarzucanego czynu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms

Powrót na górę strony