Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad matką, trafił do aresztu

Data publikacji 23.07.2014

Na trzy miesiące trafił do aresztu 38-letni Artur W. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Wesołej podczas kolejnej awantury, którą urządził swojej matce. Od ponad 2 lat znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, w dniu interwencji dopuścił się też uszkodzenia jej ciała, co skutkowało połamaniem żebra.

Policjanci z Wesołej otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu zastali pobitą kobietę i jej agresywnego, pijanego syna.

Okazało się, że 38-letni Artur W. po raz kolejny będąc pod wpływem alkoholu najpierw wyzywał matkę, ubliżał jej, a chwilę później już ją bił i kopał po całym ciele, kobieta doznała między innymi złamania żebra. Z jej relacji wynikało, że syn znęcał się nad nią już od czerwca 2012 roku. Bardzo często nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, podczas których stosował wyzwiska, kierował groźby pozbawienia życia, żądał pieniędzy na wódkę, a także bił, kopał, szarpał, ciągnął za włosy.

Policjanci bardzo szybko opanowali sytuację, zatrzymali 38-latka. Śledczy z komisariatu w Wesołej przedstawili zatrzymanemu zarzut, doprowadzili do prokuratury, skąd został skierowany do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i mężczyzna trafił do aresztu.

ea/jw

Powrót na górę strony