Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 37- latka podejrzewanego o zadnie ciosu nożem

Data publikacji 22.07.2014

Otwoccy kryminalni zatrzymali dziś rano 37- letniego mężczyznę podejrzewanego o pchnięcie nożem 40- letniego mieszkańca Józefowa. Do zdarzenia doszło przed czterema dniami. Tylko szybka interwencja i natychmiastowa pomoc, jakiej udzielili rannemu policyjni wywiadowcy z Otwocka, uratowała poszkodowanemu życie.

Policyjni wywiadowcy z Otwocka, którzy przed czterema dniami pełnili nocną służbę na terenie Józefowa,  na jednej z ulic zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. Po chwili, policjanci wiedzieli już, że mężczyzna został pchnięty nożem w okolice podbrzusza. Tylko natychmiastowa pierwsza pomoc, której funkcjonariusze udzielili poszkodowanemu do czasu przybycia pogotowia ratunkowego, nie doprowadziła do jego wykrwawienia się.

Na miejsce wezwano natychmiast ekipę dochodzeniowo- śledczą, zabezpieczono ślady, a także odnaleziono nóż, którym najprawdopodobniej mógł posłużyć się sprawca tego przestępstwa.

Dziś rano otwoccy kryminalni w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 37- letniego mężczyznę, podejrzewanego o zadnie ciosu 40- latkowi. Jest on obecnie przesłuchiwany w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku.

Sprawa ta prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Otwocku. Poszkodowany mężczyzna przebywa w szpitalu, jego życiu obecnie nic nie zagraża.

Podejrzewanemu 37- latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

js/aw

 

Powrót na górę strony