Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad konkubiną i kilkuletnimi dziećmi

Data publikacji 22.07.2014

Policjanci zostali zaalarmowani przez kobietę, której konkubent od 5 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad nią i dziećmi. W dniu interwencji pobił pokrzywdzoną i jej dwóch synów. 29-letni Sebastian Ż. trafił do policyjnej celi, za popełnione czyny odpowie przed sądem. Dziś zostanie rozpatrzony wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego.

Pod numer alarmowy zatelefonowała roztrzęsiona kobieta, która powiadomiła o tym, że jej konkubent, który od kilku lat znęcał się nad rodziną tym razem podniósł rękę nie tylko na nią, ale też zaatakował dwóch synów. W chwili, kiedy pokrzywdzona informowała o wszystkim Policję, mężczyzna uciekł z mieszkania.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego natychmiast podjęli poszukiwania opisanego meżczyzny. Dosłownie po kilku minutach 29-letni Sebastian Ż. był już zatrzymany. Policjanci zauważyli go idącego kilka przecznic dalej od miejsca zamieszkania. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie, z jej relacji wynikało, że konkubent bardzo często wszczynał awantury, stawał się agresywny i wyzywał ją, a także dzieci, poza ubliżaniem dochodziło do przemocy fizycznej, 29-latek popychał kobietę, szarpał ją, uderzał pięściami po głowie i całym ciele, niestety potrafił również podnosić rękę na dzieci, zdarzało się, że je bił, tak było i w dniu interwencji, jeden z chłopców doznał uszkodzenia ciała.

Policjanci z dochodzeniówki przesłuchali świadków i na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty, znęcania się nad rodziną i uszkodzenia ciała. Dziś sąd rozpatrzy wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

ea/jw

Powrót na górę strony