Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odmówił sprzedaży alkoholu, stracił ząb

Data publikacji 17.07.2014

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego obezwładnili i zatrzymali 43-letniego Sylwestra K. mieszkańca gminy Jakubów, który zaatakował sprzedawcę w miejscowym sklepie, kiedy ten odmówił mu sprzedaży alkoholu. W wyniku agresywnego ataku, sprzedawca stracił ząb. „Krewki klient” usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała, przyznał się i dobrowolnie poddał karze pozbawienia wolności w zawieszeniu, grzywnie oraz nawiązce na rzecz pokrzywdzonego.

Policjanci z Komisariatu w Dobrem pojechali na interwencję do jednego z jakubowskich sklepów, gdzie jeden z mieszkańców zaatakował sprzedawcę, który odmówił mu sprzedaży alkoholu. „Krewki klient” zamachnął się głową i uderzył w twarz sprzedawcę, wybijając mu jeden z zębów.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji, błyskawicznie obezwładnili napastnika i zabrali go do radiowozu. Po wylegitymowaniu, okazało się, że jest nim 43-letni Sylwester K.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Zanim trafił do policyjnego aresztu, został zbadany alkomatem. Był w stanie nietrzeźwości i miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Sylwestrowi K. przedstawiono już zarzut uszkodzenia ciała. Mężczyzna przyznał się i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności oraz grzywnie. Zobowiązał się też do zapłacenia nawiązki.

ea/dn

Powrót na górę strony